Що важливо знати, щоб квітка швидко не зів'яла?

Прийнято, що квіти потрібно дарувати у визначені дні та в особливо урочистих випадках. А чому б не подарувати букет з гербер просто так, без певної причини? Підібрати шикарний букет з яскраво червоних, рожевих або, як сніг білих, гербер і піднести сюрприз дорогій людині. Тим більше що гербери стоять у вазі дуже довго і не потребують якогось особливого догляду.

Чому саме гербери? По-перше вони чудові і мають дуже багату палітру відтінків. За рахунок структури, вони виглядають багато. По-друге, букетом з троянд вже нікого не здивуєш, а якщо взяти кілька червоних лілій, червоні гербери та червоні троянди - ось це дійсно шикарний букет і відмінна альтернатива звичайним квітам. Яскраві і насичені кольори гербери дарують невимовні почуття радості та позитиву. По-третє, гербери мають незаперечну перевагу перед іншими квітами, адже вони стоять дуже довго.

Для того щоб букет з гербер простояв довше, важливо дотримуватися кількох простих порад:

  1. Гербера не любить хлору, тому слід використовувати тільки відстояну воду. Для цього налийте воду з крана і дайте їй кілька годин постояти. Щоб у цей час квіти не зів'яли, помістіть їх у ванну. Як варіант, можна використовувати кип'ячену воду.
  2. Перед тим, як поставити букет у вазу, необхідно акуратно, під водою, зрізати стебла на кілька сантиметрів. Перша обрізка може бути незначною. Робити це слід гострим ножем, бажано одним рухом. Не використовуйте для цього секатор або ножиці. Зріз повинен бути не рівним, а навскоси. Квіти краще зберігаються, коли стебло коротке. Кожні три дні варто підрізати стебла на сантиметр і міняти воду.
  3. У відстояну воду можна додати активоване вугілля, для кращого очищення або кілька крапель лимонної кислоти.
  4. Вазу слід наповнити відстояною водою менше, ніж наполовину. Важливо використовувати вазу з високими стінками, так як стебло гербери ніжне, а сама квітка досить масивна. При зміні води важливо ретельно помити вазу.
  5. У воду можна додати трохи спирту або цукру, приблизно 2 чайні ложки на літр води або розчинити пів таблетки аспірину.

Дотримуючись цих правил, Ви зможете насолоджуватися герберою довгий час. Ці квіти створені для того, щоб піднімати настрій і покращувати самопочуття. Тому, якщо Ви дізналися, що хтось погано себе почуває або у нього поганий настрій, Ви знаєте, як це виправити.

Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes UK - full information
BIGTheme - Free Templates