На які свята можна дарувати гербери?

Гербера унікальна і дуже чарівна квітка. Вона поєднує в собі простоту і благородство. Не можна сказати, що це просто різнобарвна ромашка. Ромашки, в порівнянні з герберою, досить пересічні квіти. Унікальність гербери полягає в тому, що її можна дарувати на абсолютно будь-які свята. Прийнято, що ніжно- рожеві гербери дарують жінкам, а насичено червоні чоловікам. Сімейним парам можна вибрати яскраво помаранчеві та жовті гербери.

Гербери відмінно поєднуються з іншими квітами. Такі букети виглядають шикарно, і їх не соромно піднести високопоставленому чиновнику або коханій людині. Вони не мають нудотного запаху і не викликають алергії. Дуже важливо, що гербери довго стоять у воді і не вимагають якогось спеціального догляду. Щоб вони зберігали свіжий вигляд, достатньо раз на три дні підрізати стебла і замінити воду. Гербери не люблять хлор, тому кип'ячена вода - ідеально підходить для цих квітів. Перед тим, як поставити квіти, необхідно наповнити водою менше половини вази, і обірвати нижні листочки. Такі нехитрі маніпуляції, дозволять зберегти букет у свіжому стані не один тиждень. Адже так хочеться, щоб спогади про свято продовжувалися як можна довше, тому якщо ви виберете гербери, про вас будуть пам'ятати ще довгий час.

Гербера символізує таємницю і красу одночасно. За легендою, юна німфа перетворилася на герберу, щоб уникнути недоречної уваги. Ця скромна квітка випромінює позитив і дарує гарний настрій. Подарувавши букет з гербер дорогим людям, ви подаруєте їм частинку сонця. Фахівці вважають, що гербера створює в будинку відчуття затишку і спокою. Гербера несе в собі весняний грайливий настрій і, напевно, є самою життєрадісною квіткою. Вона чудово підійде для подарунка на день народження і на різні ювілеї. Такий букет можна піднести для того, щоб зізнатися в коханні і зробити пропозицію одружитись. Букет з гербер ідеально підійде і для весільних урочистостей. Ще одне значення квітки - чистота, тому її можна піднести людині, яку ви щиро поважаєте і цінуєте.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes UK - full information
BIGTheme - Free Templates