Чим гербера відрізняється від інших квітів?

Гербера є різновидом родини айстрових, батьківщиною цієї дикорослої квітки є Південна частина Африки, а також тропічна Азія. Історія гербери йде далеко в сторіччя. Цю квітка відкрив в 1717 році відомий голландський ботанік Ян Гроновірус. Однак, тільки через 20 років, гербера отримала свою назву на честь німецького ботаніка Гербера. Довгий час гербера не користувалася популярністю в Європі. Але наприкінці ХІХ століття квітку помітили, і стали широко використовувати.

Гербера - це благородна квітка, яка випромінює багато тепла і світла. Це один з найбільш життєстверджуючих видів квітів. Різноманіття кольорів і відтінків, робить герберу універсальною квіткою. Вона підходить для будь-якого торжества, не залежно від того, дарується букет жінці чи чоловікові.

Гербери символізують чистоту і невинність, тому ідеально підходять для весільної урочистості або освідчення в коханні. Жовті та оранжеві гербери схожі на сонце і випромінюють позитивну енергетику, тому їх радять дарувати сімейним парам. Вважається, що більш насичені червоні гербери дарують чоловікам, а ніжно рожеві жінкам, проте, все залежить від особистих смаків і уподобань.

Унікальність гербери полягає в тому, що вона не викликає алергії. Це, напевно, єдина квітка, яку можна сміливо дарувати людям, які страждають цією недугою. Так само, її дозволяють ставити в медичних установах, тому букет гербер прекрасно підійде, якщо ви хочете зробити приємне людині, яка лежить у лікарні.

Ще однією незаперечною перевагою є те, що гербера дуже довго не в'яне. Якщо кожні три дні трохи підрізати стебло і міняти воду, то букет може стояти більше двох тижнів. Гербери чудово поєднуються з іншими квітами. Завдяки тому, що сама квітка гербери досить масивна і яскрава, композиції виглядають шикарно і дуже багато.

Гербери покликані дарувати позитивні емоції і створювати атмосферу свята. Поєднуючи в собі невибагливість і благородство, гербери покращують самопочуття і створюють теплу атмосферу в будинку. Букет з гербер - це прекрасний подарунок, який буде радувати довгий час.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes UK - full information
BIGTheme - Free Templates