Як сформувати гармонійний букет з гербер?

Гербера є чарівною квіткою, яка здатна підкорити серце кожної людини. Дивно як в одній квітці поєднується краса і гармонія фарб. Гербера має свої особливості, завдяки яким відноситься до числа благородних квітів. Однією з них є широка палітра фарб. Гербера може бути білосніжною і яскраво-жовтою, помаранчевою і насичено-бордовою. Вона прекрасно підходить для складання букетів, як для жінок, так і для чоловіків.

Секрети складання букета з гербери

Гербера за зовнішнім виглядом нагадує ромашку, що складається з декількох пишних рядів пелюстків. При достатній кількості води, гербера здатна близько місяця простояти у вазі не змінивши свій первинний колір і запах. Однак, на вигляд гербера досить витончена і ніжна квітка, тому з неї дуже просто скласти букет. Для цього необхідно дотримуватися декількох порад:

По-перше, необхідно визначитися з колірною гамою букета. Залежно від того, кому призначений букет необхідно буде підібрати відповідні відтінки. Якщо Ви бажаєте створити ніжну атмосферу, тоді для складання букета підійдуть білі, блідо-рожеві відтінки. Якщо Ви бажаєте скласти букет для чоловіка, то слід використовувати відтінки помаранчевого разом з бордовим кольором. Не більше п'яти квіток гербери зможуть створити строгий стиль в поєднанні з ніжним ароматом і приємним виглядом.

По-друге, бажаючи скласти букет з кількох видів квітів, дуже важливо підібрати квіти, які довго зможуть простояти у воді. Для такого букета чудово підійдуть троянди, айстри, хризантеми та інші благородні квіти.

І наостанок, знадобиться дизайнерська фантазія для створення розкішного букета. Щоб створити букет можна використовувати кілька варіантів композицій. Наприклад, можна взяти гербери більш світлого відтінку і вставити їх в середину, а більш темного кольору по краях букета. Можна створити легкий букет, поєднуючи три або більше відтінків гербери. Також, можна поєднувати кілька видів квітів, наприклад, троянди і гербери. Для цього достатньо буде взяти п'ять-сім квіток гербери і в розсип змішати з невеликими квітками троянд більш яскравого відтінку і додати декоративної зелені для доповнення оригінального букета.

Використовуючи ці поради і втілюючи свої дизайнерські ідеї, Ви зможете створити по-справжньому красивий букет, який стане гідним подарунком.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes UK - full information
BIGTheme - Free Templates