Як сформувати вишуканий букет для нареченої з квітів гербери?

Традиційність змінюється креативністю. Саме так можна охарактеризувати сучасні весілля. Дійсно, сьогодні існує маса можливостей, аби перетворити весілля на незабутню подію. Щоб наречена була принцесою балу, важливо вибрати не тільки шикарне весільне плаття, але і підібрати відповідний весільний букет. Все більшої популярності серед всіх благородних квітів набирає гербера. Прекрасна і ніжна квітка створить незабутню весільну атмосферу.

Переваги гербери для весільного букета

Весільні композиції, складені з квітів гербери, жваво виглядають в руках молодої нареченої, проте не менш шикарно вони виглядатимуть у нареченої більш зрілого віку. Букет з гербери буде чудово підходити як для традиційного, так і для тематичного весілля, наприклад, в стилі кантрі. Крім цього, є ще одна особливість: гербера не володіє сильним запахом, тому від неї не з'явитися алергічна реакція під час урочистостей.

Як скласти букет з гербери

Для створення букета необхідно правильно поєднувати відтінки. У букеті з гербер повинні бути основні тони (білий, рожевий), і відтінки інших кольорів, які будуть акуратно підкреслювати основний тон. У центрі букета має бути кілька кольорів з основним кольором, а навколо вже повинна складатися композиція. Для прикраси можна додати ажурні трави або гілочки з дрібним листям.

Останнім часом простежується стиль мінімалізму, тому гербера прекрасно підійде для створення невеликого, лаконічно складеного букетика. Для цього можна взяти кілька гербер одного кольору або ж підібрати улюблені відтінки і перев'язати їх атласною стрічкою, відповідного кольору. Таким чином, створюється вишукана композиція, що виражає простоту і стриманий стиль.

Для створення яскравого і інтригуючого букета, в композицію можна додати різноманітні квіти, такі як тюльпани, калли, гортензії, далії, ромашки або гвоздики. Не менш оригінально гербери будуть поєднуватися з такими квітами, як хризантема, жоржина, лілія і анемона. Поєднавши кілька кольорів в один букет і додавши трохи зелені, перев'яжіть букет широкою стрічкою по всій довжині стовбура квітів. Або ж можна придбати в квітковому магазині спеціальну портбукетницю, яка на вигляд нагадує мікрофон зі змоченою губкою в середині.

Весільний букет з гербери допоможе висловити вашу індивідуальність в створенні унікальної композиції. Бажаємо вам успіхів !
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes UK - full information
BIGTheme - Free Templates