Як скласти букет з гербер до дня народження?

Гербера - це унікальна квітка, адже своєю величчю вона здатна підкорити серце кожної людини. Гербера дуже красива і досить невибаглива, тому складання букета з цієї квітки не складе особливих труднощів. Також гербера чудово підходить для якихось важливих дат, наприклад, як день народження, річниця або ювілей. Без шикарного букета не обійтися, а дарувати троянди вже стало чимось буденним. Тому якщо Ви бажаєте зробити приємне дорогій вам людині або подарувати гідний букет начальнику в честь його дня народження, тоді гербера буде тим, що треба.

Складання букета

Гербера чудово підходить як чоловікам, так і жінкам будь-якого віку. Ось лише деякі приклади, як можна вдало скласти букет для кожної категорії іменинників:


Чоловіки ...

Так як гербера володіє багатою кольоровою гамою, то для чоловічого букета чудово підійдуть відтінки синього або фіолетового. Якщо Ви бажаєте додати родзинку, то можна змішати букет з іншими благородними квітами іншого кольору. Швидше за все, букет повинен бути складений у суворому, стриманому тоні. Для цього візьміть достатню кількість квіток гербери. Середина повинна бути домінуючою, а всі квітки - однотонними. Навколо букета додайте квітів іншого відтінку. Гербера відрізняється довгими стеблами, тому букет буде відмінно виглядати, якщо Ви довгі стебла букета зав'яжете кольоровою стрічкою. Букет буде виглядати елегантно і по-чоловічому.


Жінки ...

Для жінок складання букета може бути найрізноманітнішим. Багато чого залежить від вашого настрою і фантазії. Це може бути розсип різноколірних квіток гербери, прикрашені декоративною зеленню в шикарному кошику. Також це може бути строгий букет з яскраво-бордових гербер, де стебла по всій довжині будуть перев'язані атласною стрічкою.

Важливу роль у складанні букета відіграють форма і поєднання кольорів. Якщо Ви бажаєте створити свіжий букет весняного настрою, то для нього підійдуть білі або лілові відтінки. У нашому каталозі Ви можете замовити двоколірні гербери, в середині тепло-рожеві, а по краю білі .

Гербера цікаво виглядає у поєднанні з ліліями, каллами і дрібними трояндами. Не варто поєднувати в одному букеті квіти однакові за структурою, в такому випадку вони будуть зливатися. Також домінувати повинен один вид квітів, а інші повинні бути невеликим вкрапленням, який підкреслює красу гербери.


Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes UK - full information
BIGTheme - Free Templates