З яким квітами можна поєднувати герберу ?

Гербери чудово поєднуються з різними кольорами. Для того щоб створити будь-яку композицію, не бійтеся взяти герберу, адже вона здатна створити незвичайну атмосферу.

Якщо Ви бажаєте прикрасити святковий стіл для урочистої події, тоді можна взяти яскраво-помаранчеву, жовту або бежеву герберу і створити унікальну композицію з дрібними соняшниками. Для більшої яскравості кольору додайте кілька квіток альстромерії, які будуть підібрані в тон гербер. Для досягнення гармонійності форми та кольорів, рекомендується додати зелень з великими листочками.

Бажаючи створити веселий і цікавий букет, Ви можете взяти герберу червоного кольору. Кілька квіток червоної гербери зосередьте в центрі букета, а навколо додайте квіти гвоздики, жоржини і трохи зелені. В якості зелені візьміть гілки евкаліпта і еспаргуса.

Для прикраси торта нерідко використовують композиції з живих квітів. Для оригінальної прикраси весільного торта можна використовувати герберу, троянду та альстромерії. Гербера, яка виглядає як екзотична «ромашка» додасть частуванню чарівність, троянда - приємний запах, а альстромерія - грайливу завзятість.

Спробуйте скласти букет з гербери і маленьких троянд. Вони повинні підходити за кольором. Також додайте в композицію тонкі гілочки з синіми ягодами, гиперикум і трохи листя кротона. Завдяки кольоровому листю кротона з прожилками, в композиції створюється незвичайна оригінальність.

Для створення незвичайного букета, яким можна буде чудово прикрасити свою лоджію, краще використовувати двоярусну композицію. Для цього необхідно взяти спеціальну губку, просочену водою, будь-якої форми. У неї Ви насаджуєте в розкид квіти хризантеми та альстромерії. Якщо бажаєте, додайте трохи зелені по краях у вигляді легкого обрамлення. У невелику скляну вазу, бажано круглої форми, налийте 2/3 води і опустіть туди гілочку гіпсофіли і велику квітку жовтої гербери. Поставте вазу в середину композиції. Квітка гербери буде прекрасно виділятися на загальному тлі, однак у той же час, відмінно гармоніювати з композицією.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes UK - full information
BIGTheme - Free Templates